Velkoobchod HoReCa

Rádi byste měli ve své firmě kávu, která Vaše zaměstnance nakopne a dodá jim okamžitou energii? Zároveň, ať si pokaždé vychutnají dokonale vyladěnou chuť, kterou doplňuje bohatá a neodolatelná vůně? A to vše za velmi rozumné peníze?

K naší výborné kávě nabízíme také kávovary. Při pravidelném odběru kávy vím kávovar přivezeme, profesionálně nastavíme tak, aby si vychutnali tu nejlepší chuŤ pražené kávy. Dodáme vám i čistící chemii, poradíme s údržbou a zajistíme co nejrychlejší servis v případě jakýchkoliv problémů.

Jsme rodinná firma DeCaffe a již téměř 20 let našim zákazníkům poskytujeme prémiovou kávu ze severní Itálie. Nebereme příliš věcí vážně, ale kávu zrovna ano! Již mnoho let zásobujeme gastro podniky po celém Česku i Slovensku, proto známe přání i těch nejnáročnějších hostů. Pro Váš podnik jsme schopni zajistit kompletní servis v oblasti kávy, čajů, horkých nápojů a doplňkového sortimentu. Nově dovážíme také prémiové italské Prosecco v nejvyšší apelaci DOCG


☕️ Velkoobchodní spolupráce - HORECA
☕️ Nabízíme zrnkovou / mletou / kávové kapsle
☕️ Poskytujeme vítěze soutěží o nejlepší chuť kávy
☕️ Nejušlechtilejší vybrané odrůdy Arabica
☕️ Kapsle si rozumí s kávovary Nespresso

 


 

Náklad Investice

Doslova pouze pár haléřů-korun v přepočtu stačí připlatit a získáte nesrovnatelně kvalitnější kávu pro své zaměstnance. Každý den si tak v práci budou moct dopřát exkluzivní a velice chutnou kávu jako z pravé italské kavárny. To vše Vám vrátí loajalitou a produktivním dnem. 

✔️  Zábrana proti únavě
✔️  Zvýšená koncentrace
✔️  Vyšší výkonnost 
✔️  Více odvedené práce

 


 

Kávovar zdarma v rámci spolupráce? 

Více info již brzy. 

 


 

Máte jakékoliv otázky? 

Neváhejte se na nás obrátit! Zodpovíme Vám jakékoliv otázky a se vším Vám pomůžeme.. pouze nám sdělte Vaše přání.  

 


 

Kontakt 

Jiří Šedek
+420 721 274 129
sedek@decaffe.cz

 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Affiliate program