O nás

Vítejte v sekci "O nás" na Decaffe.cz, kde náš rodinný podnik již více než dvě dekády přináší unikátní gastronomické zážitky naší věrné klientele. Naše cesta započala v roce 2002 s hlubokou vášní pro kvalitní italskou kávu Dersut a postupně se rozrostla do dnešní rozmanité nabídky, která zahrnuje široký sortiment produktů, od vysoce hodnocených káv po prvotřídní italská a španělská vína.

O nás

Decaffe.cz byla založena v roce 2002 jako rodinná firma s jednoduchou vizí: přinášet zákazníkům jedinečný zážitek z kávy Dersut a dalších prémiových produktů ze severní Itálie. S téměř dvěma dekádami zkušeností s prémiovou italskou značkou kávy DERSUT, která patří k dominantním na italském trhu, jsme si vybudovali pevnou reputaci pro záruku kvality a vynikajícího servisu, zvláště pro segment HoReCa. S rostoucím zájmem ze strany našich náročných firemních zákazníků jsme neustále rozšiřovali naše portfolio a snažili se nabízet produkty, které splňují jejich očekávání. 

O nás

Naše poslání je poskytnout vynikající produkty a služby, které odrážejí naše hluboké pochopení a vášeň pro italskou kávu a víno. Snažíme se, aby naši zákazníci měli možnost vychutnat si širokou škálu káv, od espresso směsí, přes 100% Arabica až po unikátní Light kávu a bezkofeinovou DecaLight. 

O nás

Náš sortiment je pečlivě vybrán a průběžně aktualizován, aby uspokojil i ty nejnáročnější chutě. Kromě kávy DERSUT, jsme se rozšířili o exkluzivní prosecco a tichá vína z Itálie z oblastí Friuli, Veneto, Valdobbiadene, Piave a Puglia. A nedávno jsme do naší nabídky zařadili i španělská šumivá vína cava, čímž jsme ještě rozšířili naše portfolio o další prvotřídní produkty. 

O nás

Věříme v důležitost rodinných hodnot, blízkých vztahů a důvěry, které jsou základem našeho podnikání. Jsme zavázáni k poskytování nejvyšší úrovně zákaznického servisu a toho, že naši zákazníci jsou vždy na prvním místě.

O nás
Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na další roky poskytování nejlepších produktů a služeb pro vás. S láskou, Tým Decaffe.cz
 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Affiliate program